بافت عمده محلات بافت عمده محلات

فروش لباس كيلويي

فروش عمده بافت مردانه

لباس بافت مردانه

همه ما تقريباً از اواخر فصل پاييز كه هوا رو به سردي مي‌رود، به سراغ لباس‌هاي بافتني خود مي‌رويم، آنها را از كمد در مي‌آوريم و مي‌پوشيم. يكي از زيباترين انتخاب هاي ما ميتواند بافت مردانه باشد.با اين كار هم گرم مي‌شويم و هم جلو سرما خوردگيمان را مي‌گيريم. اما به راستي تا به حال به اين موضوع فكر كرديد كه چرا لباس‌هاي بافتني كه مي‌خريم بعد از مدتي استفاده، حالت اوليه خود را از دست داده و تغيير شكل مي‌دهند؟ در اين مقاله سعي داريم در مورد تنگ كردن لباس بافتني گشاد و همچنين نحوه ‌ي اتوكشي لباس بافتني گشاد صحبت كنيم.

لباس‌هاي بافتني كه براي خريد آنها كلي هزينه كرديم يا چند بار شست و شو چنان تغيير حالت مي‌دهند، كه احساس مي‌كنيم اگر آنها را بپوشيم نه تنها مضحكه خاص و عام مي‌شويم بلكه دست و پايمان را نيز گم كرده و اعتماد به نفسمان را از دست مي‌دهيم. اينجاست كه به فكر راه چاره مي‌افتيم. آنقدر از اين و آن سوال مي‌كنيم كه آخر سر راه حل را پيدا كرده و از طريق آن مشكلمان را حل مي‌كنيم.

 

بافت مردانه

لباس‌ بافت مردانه از جمله لباس‌هاي مورد استفاده در فصل زمستان هستند كه به علت استفاده در طول ساليان متمادي، به نگهداري و مراقبتي خاص نياز دارند. اين لباس‌ها بافتي ظريف و حساس دارند و اگر در شست و شو و نگهداري آنها دقت نشود، به راحتي تغيير شكل داده و يا گشاد مي‌شوند. بنابراين با رعايت نكات زير مي‌توان از تغيير شكل و يا گشاد شدن آنها جلوگيري كنيد:

  • هنگام خريد لباس بافت مردانه ، بافت آن را با دقت بسيار مورد توجه قرار دهيد. سعي كنيد آن نوع لباس بافتني را انتخاب كنيد كه بافتي سفت و محكم دارد. چرا كه لباس‌هاي بافتني با بافت سفت و محكم ظرافت و حساسيت كمتري نسبت به ساير بافت‌ها دارند.
  • سعي كنيد لباس‌هاي بافتني خود را هرگز آويزان نكنيد. چرا كه اين كار باعث تغيير شكل آنها مي‌شود. بنابراين در صورتي كه از لباس‌هاي بافتني خود استفاده نمي‌كنيد، آنها را فقط تا بزنيد و سپس در كمد و يا قفسه بگذاريد.
  • در صورتي كه متوجه شديد در لباس‌هاي بافتني شما سوراخ كوچكي ايجاد شده است فوراً آن را با استفاده از نخ و سوزن تعمير نماييد. اگر اين كار را نكنيد سوراخ بزرگتر شده و ديگر نمي‌توانيد سوراخ را بگيريد. در اين صورت چاره‌اي نمي‌ماند جزء اين كه لباس خود را دور بيندازيد.

فروش عمده لباس بافت مردانه

يكي از مهمترين خدماتي كه گروه اي اف ان در اختيار شما همراها قرار ميدهد را ميتوان خريد و فروش لباس بافت مردانه دانست.پيش از اين مطلب به ميزان قابل توجهي به خريد و فروش انواع لباس هاي مردانه پرداختيم اما بافت مردانه و انواع آن داراي نكات بسيار زيادي است.يكي از اين نكات مهم را ميتوان مبارزه با پرز هاي لباس بافت دانست كه در ادامه به بررسي شيوه هايي براي از بين بردن اين پرز ها خواهيم پرداخت:

همانطور كه مي‌دانيد برخي از لباس‌ بافت مردانه پرز مي‌دهند. پرز دادن لباس هم باعث مي‌شود كهنه‌تر به نظر برسد. براي اين كه لباس بافتني شما درست مثل روز اولش شود، پرزهاي آن را با استفاده از يك تيغ اصلاح، قيچي و يا ماشين ريش تراش برقي بگيريد.

شستن بافت مردانه با ماشين لباسشويي

تا آنجايي كه ممكن است سعي كنيد لباس‌هاي بافتني خود را با دست و با استفاده از شوينده‌هاي فاقد آنزيم بشوييد و با آب ولرم آبكشي نماييد. اما چنانچه مي‌خواهيد لباس‌هاي بافتني خود را با ماشين لباسشويي بشوييد طبق دستور زير عمل نماييد:

    1. در ابتدا به تنظيمات ماشين لباسشويي خود توجه كنيد. ببينيد آيا ماشين لباسشويي شما براي شستن لباس‌هاي بافتني تنظيمات خاصي دارد يا خير. اگر دارد درجه لباسشويي را روي آن تنظيم نماييد. مي‌توانيد براي اين كار از دور كُند ماشين لباسشويي نيز بهره بگيريد. اما اگر ماشين لباسشويي شما چنين تنظيماتي ندارد، درجه سرعت آن را روي پايين‌ترين سرعت ممكن قرار دهيد. اين كار به اين علت انجام مي‌گيرد كه بافت لباس‌هاي بافتني با چرخش سريع به شدت آسيب مي‌بينند.
    2. قبل از اينكه شروع به شستن لباس بافت مردانه خود بكنيد، حتماً برچسب مراقبتي آن را كه هنگام خريد دريافت كرده‌ايد مطالعه نماييد. با اين كار مي‌توانيد دما و روش شست و شوي مناسب همچون ميزان آب، سرعت گردش، تعداد آبكشي و زمان را پيدا كنيد.

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/20 ساعت: ۱۴ توسط:infcompany :