فروش بافت عمده فروش بافت عمده

فروش لباس كيلويي

فروش عمده بافت مردانه

لباس بافت مردانه

همه ما تقريباً از اواخر فصل پاييز كه هوا رو به سردي مي‌رود، به سراغ لباس‌هاي بافتني خود مي‌رويم، آنها را از كمد در مي‌آوريم و مي‌پوشيم. يكي از زيباترين انتخاب هاي ما ميتواند بافت مردانه باشد.با اين كار هم گرم مي‌شويم و هم جلو سرما خوردگيمان را مي‌گيريم. اما به راستي تا به حال به اين موضوع فكر كرديد كه چرا لباس‌هاي بافتني كه مي‌خريم بعد از مدتي استفاده، حالت اوليه خود را از دست داده و تغيير شكل مي‌دهند؟ در اين مقاله سعي داريم در مورد تنگ كردن لباس بافتني گشاد و همچنين نحوه ‌ي اتوكشي لباس بافتني گشاد صحبت كنيم.

لباس‌هاي بافتني كه براي خريد آنها كلي هزينه كرديم يا چند بار شست و شو چنان تغيير حالت مي‌دهند، كه احساس مي‌كنيم اگر آنها را بپوشيم نه تنها مضحكه خاص و عام مي‌شويم بلكه دست و پايمان را نيز گم كرده و اعتماد به نفسمان را از دست مي‌دهيم. اينجاست كه به فكر راه چاره مي‌افتيم. آنقدر از اين و آن سوال مي‌كنيم كه آخر سر راه حل را پيدا كرده و از طريق آن مشكلمان را حل مي‌كنيم.

 

بافت مردانه

لباس‌ بافت مردانه از جمله لباس‌هاي مورد استفاده در فصل زمستان هستند كه به علت استفاده در طول ساليان متمادي، به نگهداري و مراقبتي خاص نياز دارند. اين لباس‌ها بافتي ظريف و حساس دارند و اگر در شست و شو و نگهداري آنها دقت نشود، به راحتي تغيير شكل داده و يا گشاد مي‌شوند. بنابراين با رعايت نكات زير مي‌توان از تغيير شكل و يا گشاد شدن آنها جلوگيري كنيد:

  • هنگام خريد لباس بافت مردانه ، بافت آن را با دقت بسيار مورد توجه قرار دهيد. سعي كنيد آن نوع لباس بافتني را انتخاب كنيد كه بافتي سفت و محكم دارد. چرا كه لباس‌هاي بافتني با بافت سفت و محكم ظرافت و حساسيت كمتري نسبت به ساير بافت‌ها دارند.
  • سعي كنيد لباس‌هاي بافتني خود را هرگز آويزان نكنيد. چرا كه اين كار باعث تغيير شكل آنها مي‌شود. بنابراين در صورتي كه از لباس‌هاي بافتني خود استفاده نمي‌كنيد، آنها را فقط تا بزنيد و سپس در كمد و يا قفسه بگذاريد.
  • در صورتي كه متوجه شديد در لباس‌هاي بافتني شما سوراخ كوچكي ايجاد شده است فوراً آن را با استفاده از نخ و سوزن تعمير نماييد. اگر اين كار را نكنيد سوراخ بزرگتر شده و ديگر نمي‌توانيد سوراخ را بگيريد. در اين صورت چاره‌اي نمي‌ماند جزء اين كه لباس خود را دور بيندازيد.

فروش عمده لباس بافت مردانه

يكي از مهمترين خدماتي كه گروه اي اف ان در اختيار شما همراها قرار ميدهد را ميتوان خريد و فروش لباس بافت مردانه دانست.پيش از اين مطلب به ميزان قابل توجهي به خريد و فروش انواع لباس هاي مردانه پرداختيم اما بافت مردانه و انواع آن داراي نكات بسيار زيادي است.يكي از اين نكات مهم را ميتوان مبارزه با پرز هاي لباس بافت دانست كه در ادامه به بررسي شيوه هايي براي از بين بردن اين پرز ها خواهيم پرداخت:

همانطور كه مي‌دانيد برخي از لباس‌ بافت مردانه پرز مي‌دهند. پرز دادن لباس هم باعث مي‌شود كهنه‌تر به نظر برسد. براي اين كه لباس بافتني شما درست مثل روز اولش شود، پرزهاي آن را با استفاده از يك تيغ اصلاح، قيچي و يا ماشين ريش تراش برقي بگيريد.

شستن بافت مردانه با ماشين لباسشويي

تا آنجايي كه ممكن است سعي كنيد لباس‌هاي بافتني خود را با دست و با استفاده از شوينده‌هاي فاقد آنزيم بشوييد و با آب ولرم آبكشي نماييد. اما چنانچه مي‌خواهيد لباس‌هاي بافتني خود را با ماشين لباسشويي بشوييد طبق دستور زير عمل نماييد:

    1. در ابتدا به تنظيمات ماشين لباسشويي خود توجه كنيد. ببينيد آيا ماشين لباسشويي شما براي شستن لباس‌هاي بافتني تنظيمات خاصي دارد يا خير. اگر دارد درجه لباسشويي را روي آن تنظيم نماييد. مي‌توانيد براي اين كار از دور كُند ماشين لباسشويي نيز بهره بگيريد. اما اگر ماشين لباسشويي شما چنين تنظيماتي ندارد، درجه سرعت آن را روي پايين‌ترين سرعت ممكن قرار دهيد. اين كار به اين علت انجام مي‌گيرد كه بافت لباس‌هاي بافتني با چرخش سريع به شدت آسيب مي‌بينند.
    2. قبل از اينكه شروع به شستن لباس بافت مردانه خود بكنيد، حتماً برچسب مراقبتي آن را كه هنگام خريد دريافت كرده‌ايد مطالعه نماييد. با اين كار مي‌توانيد دما و روش شست و شوي مناسب همچون ميزان آب، سرعت گردش، تعداد آبكشي و زمان را پيدا كنيد.

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/20 ساعت: ۱۴ توسط:infcompany :

فروش كيلويي لباس مردانه و زنانه

فروش كيلويي لباس هاي زنانه و مردانه و بچه گانه

فروش كيلويي لباس اروپايي شامل تاپ ، تيشرت ، بلوز ، پيراهن ، شلوار ، شلوارك و … مي باشد . از يك برند در يك بسته بندي ۱۰ كيلو گرمي قرار مي گيرند . لباس ها از off فروشگاه هاي كشورهاي اروپايي تهيه مي گردند .تمامي لباس ها نو و آكبند و داراي برگه شناسنامه و مارك مي باشند .در هر بسته فقط نوع برند ، جنسيت و فصل مشخص مي باشد . اينكه دقيقا چه مدلي به چه رنگ و سايزي در آن قرار دارد مشخص نمي باشد .ولي لباس ها داراي بهترين جنس و كيفيت مي باشند .

شركت IFN تنها شركت و عامل فروش كيلويي لباس اروپايي در ايران هست كه در صورت نارضايتي مشتري جوابگو بوده وكالاي خود را ضمانت رضايت ميشتري مي نمايد .

 

 

فروش لباس كيلويي در ايران

همانطور كه پيشتر براي شما صحبت كرديم خريد و فروش لباس كيلويي در ايران داراي ويژگي هاي بسيار زيادي است.اما پيش از خريد اين لباس ها بايد به موارد و نكات بسيار زيادي توجه داشته باشيد.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.

۱ – كار برند با قيمت مناسب!!!!
۲ – مدل هاي متنوع داشته باشيد .
۳ – جنسي با كيفيت شستشويي بالا
۴ – جنسي كه در منطقه فقط شما داشته باشيد .
۵ – جنسي كه هر زمان كه خواستيد موجودي داشته باشد .
۶ – جنسي كه روي قيمت گذاري محدوديتي نداشته باشيد .
۷ – به دنبال جذب مشتري هاي خاص براي مزون خود هستيد .
۸ – از كاراي ايراني و چيني خسته شده ايد و دنبال يك كار خاص مي گرديد .
۹ – جنسي كه در كانال هاي تلگرامي و اينستاگرام بصورت تك فروشي وجود نداشته باشد .

راه چاره مشكلات را پيدا كرديم…  يعني فروش عمده لباس كيلويي مي تواند كمكي نمايد . شركت IFN كه سال هاست با نوسان بازار بازي كرده و ترفند هاي آن را آموخته و اينك براي رفع مشكل بي جنسي و گراني تلاش خود را نموده و با رايزني ها و رابط هايي كه در كشور هاي مختلف داشته با سفر به  المان و شهر  دوسلدورف با قرار دادي با كمپاني برند هاي المان توليدات مازاد فروش هر فصل انها را بصورت تناژ خريداري مي نمايد و در بسته بندي هاي ۱۰-۱۵ كيلويي بفروش مي رساند.

برند هاي لباس كيلويي شركت IFN

اما پيش از اقدام براي خريد لباس كيلويي بايد درباره برند هايي كه از آنها خريد ميكنيد اطلاعاتي را گردآوري كنيد. در ادامه به معرفي برند هايي ميپردازيم كه توسط شركت ما در بازار هاي ايران عرضه ميشود.

۱ – برند لباس اسمارا آلمان كه زنانه مي باشد .

۲ – برند لباس لوپيلو آلمان كه بچه گانه مي باشد .

۳ – برند  لباس ليورجي آلمان كه مردانه مي باشد .

۴ – برند لباس كيابي فرانسه كه زنانه مي باشد .

۵ – برند لباس كريويت آلمان كه ورزشي مردانه و ورزشي زنانه مي باشد .

البته گاهي برند هاي ديگري مانند  الدي – ديزني و ليتل مي كه بچه گانه هستند را هم وارد مي نماييم .

فروش عمده لباس كيلويي

لباس كيلويي هاي وارد شده شامل : شلوار – شلوارك – تاپ – بلوز – پيراهن – مجلسي – مايو – لباس زير – ورزشي – حوله – جوراب – كفش

در اين بسته ۱۰ كيلويي كه آماده فروش مي باشد بصورت منصفانه از تمامي اقلام نام برده در آن قرار مي گيرد. در هر بسته فصل ، جنسيت و برند آن تفكيك شده است. در سراسر ايران اين لباس كيلويي توسط افراد و شركت هاي مختلف وارد كشور مي شود اما قيمت بسته ها به چندين نكته بستگي دارد كه بيان مي كنيم.

بارها سوال ميشه كه چرا لباس كيلويي با قيمت ها مختلف انجام مي شود.

اختلاف قيمت ها فروش عمده كيلويي لباس براي برند هاي مختلف در عرصه هايي كه ما در آن فعاليت ميكنيم به دلايل زير بستگي دارد:

۱ – سال توليد

۲ – تنوع مدل هاي داخل بسته

۳ – تنوع سايز مدل هاي داخل بسته

۴ – تعداد زدگي لباس هاي داخل بسته

۵ – فله يا كاور دار بودن لباس هاي داخل بسته

۶ – نحوه تقسيم و جوري جنس محتويات داخل بسته

۷ – اجناس داخل گوني باشند يا در كارتن بفروش برسند.

و گاهي در شركت IFN بسته هايي از يك برند و يك سال توليد موجود مي باشد كه اختلاف چند صد هزار توماني با هم دارند.

دلايل انتخاب لباس هاي اروپايي براي فروش لباس كيلويي

۱- برند اروپايي

۲ – كيفيت عالي

۳ – خاص بودن مدل ها

۴ – پارچه و دوخت بي نظير

۵ – فوق العاده براي مزون ها

۶ – مشكل فروش تمام سايز ها را مانند اجناس جيني نداريد .

۷ – با خريد يك بسته يك مجموعه لباس خريداري نموده ايد .

۸ – در بازار به وفور پيدا نمي شوند و در قيمت گذاري رقيبي نداريد .

۹ – مشتري هاي اروپا رفته شما اين برند ها را مي شناسند و با خيال راحت براي خريد آنها هزينه

مي كنند .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/14 ساعت: ۱۵ توسط:infcompany :