لباس بافت لباس بافت

فروش لباس كيلويي

شيوه هاي تك فروشي لباس ترك

تك فروشي لباس ترك زنانه

پيش از اين مطلب براي شما اطلاعات بسيار زيادي را درباره خريد و فروش لباس عمده به دست بياوريد.اما در ادامه اين مطلب به يكي از شيوه هاي بسيار سنتي در سايت هاي ايران خواهيم پرداخت.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.مهمترين اقدام سايت ما را تك فروشي لباس ترك مربوط به لباس راحتي ترك ميتوان دانست .

برند هاي لباس ها شامل :
سكسان – تكنور – پلكان -اميل – شرلي – يني سيز – دريا كورشون
اچ ام دي – دوينو – دنيز گولي – ماي بن – ويولت – گونش – ليدي – دفكتو
نوع لباس ها شامل :
بلوز شلوار – تاپ شلوارك – تاپ بلوز – تونيك – رب دوشام – لباس خواب
تاپ شورت – جوراب و زير – مردانه و بچه گانه – محصولات برند كيف – لگ

تک فروشی لباس ترک

 

در سايت سنتر  ۱۰۰۰۰ مدل لباس راحتي از برند هاي كارخانه اي تركيه جهت تك فروشي لباسترك موجود مي باشد و شما ميتوانيد با مراجعه به اين سايت ميتوانيد از انواع لباس هاي زيباي تك سايز و سايز هاي ديگر همچنين تك فروشي لباس ترك بپردازيد. اما چطور ؟ پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.اكثر مدل ها فري سايز و با همان رنگ بندي در عكس موجود مي باشند . جنس پارچه تمامي مدل ها نخ پنبه اصل تركيه مي باشند .

WWW.IFNCENTER.IR

 

 

تك فروشي لباس ترك زنانه مردانه و بچه گانه

سايت ديگر شركت كه مربوط به تك فروشي مي باشد سايت تسليمات جهت خريد از سايت هاي تركيه مي باشد . سايت ترنديول تركيه در اين سايت قرار دارد  و امكان خريد آنلاين و پرداخت مبلغ در درگاه بانك هاي ايران امكان پذير شده است . خريد از سايت هاي تركيه
زنانه. مردانه. بچه گانه

http://ifntrendyol.ir

.جهت خريد عمده به شماره هاي شركت در منوي بالاي سايت مراجعه نماييد.

 

 

 

شركت فعاليت خود را در سال ۱۳۹۰ با تعدادي از توليدي هاي لباس مجلسي ايراني شروع كرد .البته بخشي از اجناس شركت در شروع كار از بسته هاي لباس كيلويي الماني بود . كه در سال هاي بعدي گسترش يافت و از واسطه كاري به دست اول و وارد كننده تبديل شد .توليدي هاي لباس ايراني كه از ابتداي فعاليت شركت با آن هم قدم شدند به دلايلي باعث نا رضايتي مشتريان مي شدند . كيفيت پارچه ، كيفيت دوخت ، برش كاري مدل و دليل اصلي كه تازه كاري شركت بود .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/17 ساعت: ۱۰ توسط:infcompany :

خريد و فروش لباس كيلويي در محلات

لباس بافت در محلات

شيوه هاي بسيار زيادي براي عرضه لباس در سراسر جهان مورد استفاده قرار ميگيرد.اما يكي از محبوب ترين اين شيوه هاي خريد و فروش را ميتوان شيوه هاي عمده فروشي دانست كه در بسياري از موارد و براي فروشندگان بزرگ مورد استفاده قرار ميگيرد.ما در ادامه اين مطلب هدف را بر اين امر قرار داده ايم كه با شما درباره خريد و فروش بافت در محلات صحبت كنيم

خريد و فروش لباس كيلويي محلات هميشه براي بسياري از افراد دردسرساز و دشوار بوده.خصوصا اين دشواري براي خانم ها بسيار بيشتر بوده است.اما در اين مطلب براي شما خواهيم گفت كه شركت فروشگاهي ifn به عنوان يكي از عرضه كنندگان بزرگ لباس در كشور به ارائه و فروش لباس بافت محلات نيز پرداخته است.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.

مَحَلّات يكي از شهرهاي ايران است. اين شهر در جنوب باختري تهران و در فاصله ۲۶۲ كيلومتري آن قرار داشته و يكي از شهرستان‌هاي استان مركزي محسوب مي‌شود كه در جنوب شرقي آن واقع گرديده‌است. شهر محلات از طرف شمال به قم و آشتيان، از طرف جنوب به اصفهان و گلپايگان، از طرف غرب به خمين و اراك و از طرف شرق به دليجان محدود مي‌باشد. اين شهر به واسطه مزارع بزرگ پرورش گل، نبود آلودگي هوا به القابي مانند هلند ايران و بهشت افسانه‌اي و شهر گل ها شهرت يافته‌است.

محلات به عنوان بزرگ‌ترين شهرستان كشور از لحاظ سطح زيركشت گل، مهد پرورش گل و گياهان زينتي در كشور، پايلوت گل‌كاري كشور است و رتبه اول را از لحاظ تنوع توليد گل در كشور داراست. محلات داراي منابع متعدد و غني معادن سنگ زينتي، معادن سنگ تراورتن و مرمريت مي‌باشد.

لباس كيلويي محلات

جاذبه هاي گردشگري محلي براي نمايش لباس در محلات

جاذبه هاي گردشگري در شهر هاي مختلف هميشه براي افراد جاي مناسب و ديدني بوده است و همچنين محيطي را فراهم كرده است كه با لباس هاي نو و زيبا در آن حضور پيدا كنيد.شركت ifn به عنوان بزرگترين عرضه كننده و عاملي براي فروش لباس كيلويي محلاتراهي را هموار ساخته تا شما را در اين مكان ها به زيبا ترين حالت ممكن حضور داشته باشيد.

در ادامه برخي از زيباترين ديدني هاي محلات را خواهيد ديد :

 

مجتمع آب درماني و آب‌گرم طبيعي محلات واقع در روستاي آبگرم محلات
آتشكده آتشكوه ميل ميلونه متعلق به زمان ساسانيان در نيم‌ور.
ستون‌هاي سنگي شهر باستاني خورهه از دوران اشكانيان.
كوچه‌باغ‌هاي پولگان محلات واقع در ميدان فرمانداري (منطقهٔ پولگان)
سد ساساني نيم‌ور واقع در رودخانه قمرود
پل قديمي باقرآباد واقع در روستاي باقرآباد محلات
غار آزاد خان واقع در روستاي سنجي‌باشي محلات

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/13 ساعت: ۲۱ توسط:infcompany :