لباس ترك مجلسي لباس ترك مجلسي

فروش لباس كيلويي

شيوه هاي تك فروشي لباس ترك

تك فروشي لباس ترك زنانه

پيش از اين مطلب براي شما اطلاعات بسيار زيادي را درباره خريد و فروش لباس عمده به دست بياوريد.اما در ادامه اين مطلب به يكي از شيوه هاي بسيار سنتي در سايت هاي ايران خواهيم پرداخت.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.مهمترين اقدام سايت ما را تك فروشي لباس ترك مربوط به لباس راحتي ترك ميتوان دانست .

برند هاي لباس ها شامل :
سكسان – تكنور – پلكان -اميل – شرلي – يني سيز – دريا كورشون
اچ ام دي – دوينو – دنيز گولي – ماي بن – ويولت – گونش – ليدي – دفكتو
نوع لباس ها شامل :
بلوز شلوار – تاپ شلوارك – تاپ بلوز – تونيك – رب دوشام – لباس خواب
تاپ شورت – جوراب و زير – مردانه و بچه گانه – محصولات برند كيف – لگ

تک فروشی لباس ترک

 

در سايت سنتر  ۱۰۰۰۰ مدل لباس راحتي از برند هاي كارخانه اي تركيه جهت تك فروشي لباسترك موجود مي باشد و شما ميتوانيد با مراجعه به اين سايت ميتوانيد از انواع لباس هاي زيباي تك سايز و سايز هاي ديگر همچنين تك فروشي لباس ترك بپردازيد. اما چطور ؟ پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.اكثر مدل ها فري سايز و با همان رنگ بندي در عكس موجود مي باشند . جنس پارچه تمامي مدل ها نخ پنبه اصل تركيه مي باشند .

WWW.IFNCENTER.IR

 

 

تك فروشي لباس ترك زنانه مردانه و بچه گانه

سايت ديگر شركت كه مربوط به تك فروشي مي باشد سايت تسليمات جهت خريد از سايت هاي تركيه مي باشد . سايت ترنديول تركيه در اين سايت قرار دارد  و امكان خريد آنلاين و پرداخت مبلغ در درگاه بانك هاي ايران امكان پذير شده است . خريد از سايت هاي تركيه
زنانه. مردانه. بچه گانه

http://ifntrendyol.ir

.جهت خريد عمده به شماره هاي شركت در منوي بالاي سايت مراجعه نماييد.

 

 

 

شركت فعاليت خود را در سال ۱۳۹۰ با تعدادي از توليدي هاي لباس مجلسي ايراني شروع كرد .البته بخشي از اجناس شركت در شروع كار از بسته هاي لباس كيلويي الماني بود . كه در سال هاي بعدي گسترش يافت و از واسطه كاري به دست اول و وارد كننده تبديل شد .توليدي هاي لباس ايراني كه از ابتداي فعاليت شركت با آن هم قدم شدند به دلايلي باعث نا رضايتي مشتريان مي شدند . كيفيت پارچه ، كيفيت دوخت ، برش كاري مدل و دليل اصلي كه تازه كاري شركت بود .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1398/5/17 ساعت: ۱۰ توسط:infcompany :